Program partnerski: Serwery dedykowane

Poznaj Program partnerski: Serwery dedykowane. Zaawansowani użytkownicy często wybierają serwery dedykowane od homecloud.pl. Teraz w programie partnerskim, osoby polecające serwery dedykowane mogą zarabiać prowizje.

SPIS TREŚCI

O programie

Serwer dedykowany jest to komputer, który jest do dyspozycji Twojego klienta. Kupując serwer dedykowany, klient otrzymuje dostęp do wszystkich jego zasobów. Nie dzieli ich z innymi użytkownikami.

Dana maszyna jest więc oddana na potrzeby Twojego klienta. Na dysku serwera dedykowanego znajdują się wyłącznie usługi Twojego klienta, np. poczta czy strony www.

Serwer dedykowany to komfort dedykowanych rozwiązań. To możliwość wykonywania swojej pracy, nawet przy prowadzeniu bardzo dużego projektu.

Najczęściej partnerzy polecają serwery dedykowane klientom którzy:

  • posiadają stronę, która jest odwiedzana przez setki lub tysiące użytkowników dziennie,
  • chcą założyć własny serwer poczty,
  • posiadają oprogramowanie, które działa w oparciu o system operacyjny Windows Server (np. Subiekt GT, Comarch Optima, Nexo),
  • chcą mieć pełną kontrolę nad swoim serwerem,
  • chcą zainstalować własny system operacyjny (pamiętaj, aby przygotować go w wersji netinstall).
Korzyści, jakie kryją się za serwerami dedykowanymi to dostępność zaraz po opłaceniu, polskie data center, elastyczne okresy subskrypcji, darmowa instalacja OS oraz brak kontraktów terminowych.

Jak wysoką prowizję można zarobić, polecając serwery dedykowane?

Partnerzy polecający serwery dedykowane od homecloud.pl zdobywają prowizję w wysokości 3% od wartości pierwszej sprzedaży oraz odnowienia.
Partnerzy zdobywają prowizje zarówno za usługi w abonamentach 1-miesięcznych, 3-miesięcznych, 6-miesięcznych jak i rocznych.

Programem partnerskim z serwerami dedykowanymi są objęte usługi z serii Easy i Pro. Zarejestruj się już dziś w programie partnerskim z serwerami dedykowanymi.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.