Jak zamówić usługę Backup WWW w home.pl?

Wykonaj kopię zapasową swojej strony w kilka minut

Kopia zapasowa Twojej strony internetowej jest integralną część bezpieczeństwa Twojego biznesu w sieci. Przygotuj swoją stronę do przeprowadzenia właściwej kopii zapasowej, która pomoże Ci odzyskać dane nawet w najbardziej nieoczekiwanych momentach naruszenia bezpieczeństwa. Z powodu braku kopii zapasowej danych wiele firm każdego roku przerywa swoją działalność. Kopia zapasowa to nie tylko zabezpieczenie na wypadek usunięcia pliku ale także ochrona przed utratą urządzeń lub ich uszkodzeniem.

Backup WWW zapewnia:

 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowej: O ręcznym backupie trzeba pamiętać. Ty możesz zapomnieć o tym problemie i zaplanować tworzenie automatycznych kopii zapasowych w wybranych przez Ciebie godzinach.
 • Przywracanie plików lub całej strony: Backup WWW od home.pl pozwala na przywrócenie zawartości całej strony, wybranego folderu, a nawet pliku. Nie musisz martwić się o zasoby znajdujące się na Twojej stronie.

W home.pl zapewniamy pełną kopię zapasową Twoich usług hostingowych, dostarczając kopie plików  z ostatnich trzech dni. Dzięki usłudze Backup WWW możesz nie tylko zapewnić sobie szeroki wachlarz ochrony danych, ale także kontrolować co i w jaki sposób ma zostać objęte kopią zapasową.

Jak zamówić usługę Backup WWW?

 1. Przejdź na stronę oferty Backup WWW: wejdź na stronę www.home.pl i przejdź do sekcji Aplikacje > Kopie zapasowe danych
 2. Wybierz usługę Backup WWW i sfinalizuj transakcję przechodząc kolejne kroki zakupów.
 3. Wybierz ilość miejsca na kopię zapasową: 10, 30 lub 50 GB. Kopia zapasowa danych w home.pl
 4. Sprawdź podsumowanie swojego zamówienia. Aby przejść do finalizacji zamówienia, kliknij Zamów.
 5. Jeżeli posiadasz konto w home.pl wpisz swój login i hasło a następnie kliknij Kontynuuj. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w home.pl sprawdź: Jak założyć konto w home.pl
 6. Sprawdź poprawność danych do faktury. Następnie wybierz metodę płatności. Przeczytaj i zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych i regulaminy. Następnie kliknij Zamawiam i płacę.
 7. Dokonaj płatności. Usługa będzie aktywna w momencie zaksięgowania wpłaty.

W momencie aktywacji usługi otrzymasz email z potwierdzeniem możliwości rozpoczęcia korzystania z usługi w Panelu klienta home.pl

 

Chroń swoją stronę niezawodnym backupem

Przygotuj swoją stronę WWW i twórz kopie zapasowe, które pomogą odzyskać dane nawet przy nieoczekiwanych momentach naruszenia bezpieczeństwa.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie