Jaka jest cena pozycjonowania w home.pl i od czego zależy?

Dowiedz się o czym warto pamiętać podczas publikowania treści, kto jest Twoją konkurencją, a także jak zwiększyć widoczność swojej strony WWW w Internecie.

Pozycjonowanie SEO to proces składający się na wiele działań. Cena za taką usługę zależy od zakresu prac jakie należy wykonać na stronie w ramach pozycjonowania. home.pl posiada w swojej ofercie dedykowane pakiety na pozycjonowanie stron internetowych. Istnieje również możliwość skorzystania z darmowej wyceny na pozycjonowanie SEO.

Co to jest pozycjonowanie SEO?

Pozycjonowanie dla stron internetowych:

  • Pozycjonowanie Litezobacz cennikIdealny pakiet dla stron, które mają już wyższa pozycję w Google. Dzięki temu pakietowi utrzymasz swoją pozycję i nie dasz się wyprzedzić konkurencji!
  • Pozycjonowanie Startzobacz cennik. Jest to pakiet przeznaczony dla osób, które stawiają pierwsze kroki w Internecie ze swoją stroną internetową. W ramach usługi Pozycjonowanie Start optymalizujemy stronę, pozycjonujemy ją na 12 słów kluczowych, piszemy 2 artykuły sponsorowane na stronach zewnętrznych, które prowadzą na Twoją witrynę oraz publikujemy 5 postów na forach polecających Twój biznes w Internecie.
  • Pozycjonowanie Prozobacz cennik. Pakiet Pozycjonowanie Pro jest dla bardziej wymagających użytkowników Internetu. Poza podstawowymi pracami nad optymalizacją i pozycjonowaniem (na 18 haseł kluczowych), publikujemy 3 artykuły z odnośnikami na Twoją stronę na zewnętrznych portalach oraz piszemy 9 postów na forach. Zainstalujemy również na Twojej stronie narzędzie analityczne Google Analytics, na podstawie którego otrzymasz raport działań i analizę ruchu na Twojej stronie internetowej.
  • Pozycjonowanie Premiumzobacz cennik. Pakiet Pozycjonowanie Premium, to aż 25 słów kluczowych (w tym frazy ogólne, jak i regionalne), 4 artykuły sponsorowane, a także 12 postów na forach zewnętrznych.

Pozycjonowania dla sklepów internetowych

  • SEO E-COMMERCE Litezobacz cennik. Stworzony z myślą o podtrzymaniu pozycji w wynikach organicznych dla sklepów internetowych, które zajmują już wysokie miejsce w wyszukiwarce. W tym pakiecie optymalizujemy sklep internetowy, zmniejszamy wagę obrazów i zdjęć produktów, pozycjonujemy stronę na 6 haseł kluczowych (frazy minimum 2-członowe, ogólne, produktowe), publikujemy artykuły sponsorowane prowadzące na adres internetowy sklepu na 2 stronach zewnętrznych oraz piszemy 5 postów polecających sklep na forach internetowych.
  • SEO E-COMMERCE Startzobacz cennik. Pakiet przeznaczony dla sklepów, które dopiero zaczynają działać w Internecie. Pozycjonujemy taki sklep na 15 słów kluczowych (Frazy ogólne i regionalne). Optymalizujemy stronę pod kątem technicznym, zmniejszamy wagę zdjęć produktów. Publikujemy linki prowadzące na stronę sklepu internetowego w 3 artykułach sponsorowanych, oraz prowadzimy na stronę z 9 różnych postów polecających na forach internetowych.
  • SEO E-COMMERCE Prozobacz cennik. Pakiet SEO E-COMMERCE Pro jest przeznaczony dla większych sklepów internetowych z dużą ilością produktów i usług. W tym pakiecie poza wykonaniem podstawowych prac nad optymalizacją strony sklepu i publikowanych na niej zdjęć produktów, pozycjonujemy sklep internetowy na 25 haseł kluczowych (słowa ogólne i regionalne). Umieszczamy artykuły sponsorowane prowadzące na stronę internetową sklepu na 4 różnych portalach, a także publikujemy 12 postów na forach, które prowadzą na stronę sklepu internetowego.

Znajdź się wysoko w wyszukiwarce Google

Lepsza pozycja w wyszukiwarce Google zapewni Ci regularny wzrost liczby zainteresowanych klientów.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie