PayU Płacę później – kup teraz i zapłać w ciągu 30 dni


Na czym polega metoda płatności: PayU Płacę później?

Podczas opłacania usług home.pl możesz skorzystać z metody płatności: PayU Płacę później, która polega na odroczeniu płatności na 30 dni bez dodatkowej prowizji. Przed upływem 30 dni otrzymasz powiadomienie e-mail z przypomnieniem o płatności. Po tym terminie płatność rozkładana jest na 6 oprocentowanych rat.

Metoda płatności: PayU Płacę później jest dostępna dla klientów indywidualnych oraz 1-os. działalności gospodarczych oraz dla zamówień o wartości od 100 do 2000 zł.

Jak skorzystać z opcji Płacę później podczas opłacania usług home.pl?

 1. Podczas opłacania usługi w home.pl wybierz metodę płatności: PayU Płacę póżniej.
  Kup teraz, a za zakupy zapłać w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia.
 2. W nowym oknie PayU wybierz metodę: Płacę później.
  Podczas opłacania usług home.pl, wybierz metodę płatności: Płacę później.
 3. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który należy uzupełnić swoimi danymi. Po wpisaniu wszystkich wymaganych danych i zaznaczeniu niezbędnej zgody na przekazywanie danych osobowych, kliknij przycisk: Potwierdź i zapłać nawet za 30 dni.
 4. Po kliknięciu, zapłata zostanie zrealizowana, a Ty będziesz mógł uiścić zaległą płatność w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów.
  WAŻNE! Po terminie 30 dni płatność rozkładana jest na 6 oprocentowanych rat.

Co się stanie, jeśli nie zapłacę w ciągu bezpłatnych 30 dni?

Jeśli nie zdążysz zapłacić w ciągu 30 dni (tzw. okres bezkosztowy) to Twoja pożyczka PayU Płacę później zostanie automatycznie przekształcona na 6 oprocentowanych rat.

W każdym momencie możesz dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, ponosząc jedynie koszty proporcjonalne do wykorzystanego okresu, jaki upłynął od konwersji Twojej pożyczki na raty.

Komu płacę należność, jeśli skorzystam z metody płatności: PayU Płacę później?

Podczas procesu płatności partner finansowy PayU (pożyczkodawca) zdecyduje na podstawie oceny Twojej zdolności kredytowej czy będziesz mógł skorzystać z metody płatności: PayU Płacę później. Jeśli decyzja będzie pozytywna (wszystko odbywa się błyskawicznie online), to za zakupy w Twoim imieniu zapłaci partner finansowy PayU, na podstawie zawartej przez Ciebie z pożyczkodawcą umowy pożyczki konsumenckiej.

Od daty zakupu masz 30 dni, aby podjąć jedną z poniższych decyzji:

 • bezkosztowo spłacić całą kwotę pożyczki do 30 dni,
 • rozłożyć pożyczkę na 6 oprocentowanych rat.

Po pierwszej transakcji z wybraną metodą płatności: PayU Płacę później, dostaniesz wiadomość e-mail z linkiem do Twojego panelu klienta w Monedo (którego właścicielem jest Kreditech Polska Sp. z o.o.).

Kreditech to innowacyjna firma z branży Fintech, założona w 2012 roku w Niemczech. Pożyczkodawca gwarantuje szybki, wygodny i bezpieczny proces. Wniosek jest w 100% online. Przesyłane informacje są szyfrowane i nie są zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
W panelu klienta Monedo możesz wygodnie spłacić pożyczkę online: kartą, szybkim przelewem lub przelewem tradycyjnym (na indywidualny rachunek pożyczki). Numer rachunku do spłaty pożyczki przelewem tradycyjnym znajdziesz w panelu klienta Monedo oraz na umowie, którą otrzymasz po zakończeniu transakcji.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie