Jak wysoką prowizję można zarobić polecając Hosting WWW?

Hosting WWW to jedna z usług, na której partnerzy programu partnerskiego home.pl zarabiają największe kwotowo prowizje. Powodem dla tych wysokich kwot prowizji za hosting w programie partnerskim jest z jednej strony fakt, że klienci końcowi ufają znanej marce home.pl, bezpiecznemu partnerowi. Z drugiej strony – wysoka procentowo prowizja – 20% zarówno za sprzedaż (poza Hostingiem Smart) jak i za odnowienie usługi.

Program prowizyjny - cztery kroki do zarabiania na usługach home.plWielu partnerów poleca w ramach programu partnerskiego właśnie hosting WWW w home.pl, bo daje on możliwość dowolnego wykorzystania, pod dowolny projekt WWW. W programie partnerskim partnerzy zarabiają 20% zarówno za polecanie Hostingu Start, Hostingu Biznes, Hostingu Profesjonalnego jak i Hostingu Premium.

W przypadku Hostingu Premium, prowizja dla partnera za odnowienie usługi, która przyszła z jego polecenia może wynieść aż 240 zł netto, lub 432 zł w przypadku zakupu oferty wieloletniej. Zarejestruj się w programie partnerskim z Hostingiem WWW.

Zobacz również:

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie