Wsparcie dla firm: tworzenie stron WWW, praca zdalna i inne

Czas pandemii koronawirusa jest dla wielu firm ogromnym wyzwaniem. Dlatego w home.pl opracowaliśmy specjalną ofertę, która pomaga przedsiębiorcom zaistnieć w Internecie. Rozwiązania wdrażamy bardzo szybko, bo wiemy, że czas ma kluczowe znaczenie.

SPIS TREŚCI

Tworzenie stron WWW w 48h

Pierwszą z usług, jaką proponujemy w ramach oferty specjalnej dla przedsiębiorców jest tworzenie stron WWW w 48h – dwie doby to czas liczony od przekazania nam materiałów przez zamawiającego. Poza tak zwanym „wsadem”, czyli tekstami, grafikami i innymi multimediami, cała praca związana z zaprojektowaniem i uruchomieniem witryny jest po naszej stronie.

Strona WWW, którą dla Ciebie wykonamy, będzie tak zwanym OnePage’em. Oznacza to, że Twoi odwiedzający dowiedzą się wszystkiego o Twojej ofercie bez wchodzenia na dodatkowe podstrony. Wystarczy wygodnie przewijać, aby poznać usługi lub produkty.

Jeśli zdecydujesz się na nasze tworzenie stron WWW w 48h, otrzymasz gratis (za 0 zł na 1 rok) domenę .online, czyli swój własny adres internetowy. Domena .online jest uniwersalna i świetnie sprawdza się w wielu branżach.

Po jednorazowej opłacie za stronę internetową, jej projekt staje się na zawsze Twój – nie płacisz za niego jak za abonament. Hosting, na którym umieścisz stronę możesz mieć w home.pl lub u innego dostawcy.

Tworzenie sklepów internetowych w 48h

W ramach oferty specjalnej dla przedsiębiorców tworzymy też sklepy internetowe dla firm, którzy chcą szybko przenieść sprzedaż do Internetu. Rozwiązanie jest oparte o eSklep od home.pl, czyli gotowe oprogramowanie do prowadzenia sklepu online.

Wraz z uruchomieniem eSklepu zyskasz kilkadziesiąt integracji i dodatków ułatwiających sprzedaż, m.in. płatności elektroniczne PayU (w specjalnej ofercie – bez prowizji dla nowych klientów), integracje z firmami kurierskimi, Allegro i Ceneo. Ponadto otrzymasz także:

  • wsparcie naszych dedykowanych specjalistów, którzy chętnie doradzą Ci wybór optymalnych rozwiązań,
  • prosty i intuicyjny panel sprzedawcy,
  • 50% rabatu na branżowe szablony graficzne sklepu,
  • program do fakturowania online za 1 zł/rok,
  • domenę .store gratis (Twój własny adres internetowy za darmo na 1 rok).

Programy do pracy zdalnej

Oferta specjalna home.pl obejmuje też programy, dzięki którym praca zdalna jest w pełni efektywna. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, z których korzysta wielu użytkowników.

Darmowy Office 365 z wideokonferencjami

Bezpłatny Office 365 z wideokonferencjami

Na stronie oferty specjalnej dla przedsiębiorców odnajdziesz m.in. Office 365 E1 Trial za darmo na 6 miesięcy. W jego skład wchodzi aplikacja Microsoft Teams, która pozwala czatować, łączyć się telefonicznie i organizować wideokonferencje z udostępnianiem ekranów.

Poza tym w ramach pakietu Office 365 możesz współpracować z zespołem za pomocą aplikacji takich jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Każdy z użytkowników będzie mógł edytować plik w tym samym momencie, widząc nanoszone przez wszystkich zmiany w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania od Google: G Suite z Gmailem we własnej domenie

Pakiet G Suite to między innymi Gmail we własnej domenie

Lubisz rozwiązania Google i nie wyobrażasz sobie pracy bez Gmaila? W takim razie do pracy zdalnej wybierz pakiet G Suite. To zestaw aplikacji od Google (m.in. Dysk do współdzielenia dokumentów, Kalendarz, Arkusze), które pozwolą Ci pracować zespołowo, gdziekolwiek jesteś. Dzięki Hangouts Meet w prosty sposób zorganizujesz wideokonferencje.

Program do fakturowania online

Pakiet eKsięgowość to narzędzie m.in. do fakturowania online.

 

eKsięgowość to program, który pozwala wystawiać elektroniczne faktury i wysyłać je e-mailem. W jej ramach można także generować pliki JPK_VAT, JPK_FA i JPK_MAG. Wystawianie faktur uprościliśmy jak tylko się dało: wystarczy wprowadzić dane kontrahenta, dodać towary lub usługi i sprawdzić kwoty. Do tego nie obowiązują Cię limity liczby faktur ani klientów.

Programy wspierające bezpieczeństwo firm pracujących zdalnie

W ofercie specjalnej dla przedsiębiorców znajdziesz także programy wspierające bezpieczeństwo.

Norton Security

Antywirus Norton Security w home.pl

Norton zapewnia ochronę przed istniejącym i nowym oprogramowaniem destrukcyjnym, takim jak oprogramowanie wymuszające okup i wirusy. Sprawdzi się w każdej firmie, ponieważ chroni zarówno komputery PC, jak i Mac, a także urządzenia mobilne.

Acronis Backup (100 GB)

Acronis Backup to łatwe i szybkie kopie zapasowe

Przezorny zawsze ubezpieczony. A każdy, kto choć raz stracił dane lub pliki, wie jak bardzo potrafi być to uciążliwe. Dlatego lepiej temu zapobiegać. Acronis Backup to narzędzie do tworzenia kopii zapasowej. Dzięki niemu zabezpieczysz przed utratą swoje zdjęcia, kontakty czy dokumenty. Kopia plików wykona się automatycznie lub na Twoje żądanie.

AVG Secure VPN

AVG Secure VPN w home.pl

Połączenie szyfrowane sprawia, że nikt nie widzi Twojej aktywności online — hakerzy, dostawca Internetu ani instytucje rządowe. Tak działa AVG Secure VPN, który pozwala korzystać z Internetu, bankowości czy zakupów online bez ryzyka.

Antywirus Kaspersky na telefon (i nie tylko)

Antywirus Kaspersky na telefon i komputery.

Już dawno wielu przedsiębiorców przeszło na zarządzanie przez smartfon. Dlaczego więc wciąż tak mało mówi się o bezpieczeństwie naszych telefonów? To w nich przechowujemy cenne dane, kontakty, a niekiedy hasła czy prywatne zdjęcia. Warto zabezpieczyć swój smartfon lub inne urządzenie z systemem Android dzięki aplikacji Kaspersky Internet Security for Android, która zapewnia kompleksową ochronę urządzenia.

Jak zmniejszyć koszty w firmie: darmowe usługi i rabaty?

Pozycjonowanie stron WWW

Kiedy sytuacja na rynku wskazuje na przestój, w firmie przydałoby się zmniejszyć koszty – wiemy o tym. Nie musisz jednak rezygnować ze swoich projektów i przedsięwzięć. Możesz m.in. za darmo rozwijać swoją stronę internetową dzięki Audytowi SEO. Nasze narzędzie sprawdzi kondycję Twojej witryny i po 90 sekundach otrzymasz raport oraz wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak podnieść pozycję swojej strony internetowej w Google.

Jeśli chcesz pójść krok dalej i dowiedzieć się, jak samodzielnie pozycjonować stronę internetową, pomoże Ci aplikacja rankingCoach. Działa jak trener – regularnie będzie Cię szkolić w pozycjonowaniu, proponując gotowe działania i stale monitorując Twoją widoczność w Internecie. Efekty murowane, a do tego nie musisz być ekspertem – dzięki rankingCoach każdy poradzi sobie z wypracowaniem dobrej pozycji w sieci. W ramach oferty specjalnej dla przedsiębiorców otrzymasz 50% rabatu na rankingCoach.

Nasze usługi IT i infolinia VIP

W ofercie specjalnej od home.pl znajdziesz także Pomoc Premium, której koszt obniżyliśmy do 1 zł/2 mies. W ramach Pomocy Premium otrzymasz między innymi pakiet darmowych usług IT wykonywanych przez naszych specjalistów. Wykonujemy usługi techniczne od instalacji certyfikatu SSL aż po konfigurację strony internetowej. Dodatkowo otrzymasz status VIP na infolinii home.pl.

Szkolenia online i zdalna pomoc

Kwarantanna to czas, kiedy możemy zdobywać wiedzę bez wychodzenia z domu. W ramach Akademii home.pl prowadzimy szkolenia na różne tematy związane z technologią, HR i Internetem. Zapiszesz się na nie za darmo w łatwy sposób i dostaniesz od nas przypomnienie o rozpoczęciu swojego webinaru. Prowadzący szkolenia to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach.

Nasi specjaliści pomagają także wdrażać pakiet Microsoft Office 365 w firmach. Dzięki szkoleniom z zakresu Office 365 dowiesz się, jak zarządzać usługą i jej użytkownikami oraz jak ułatwić pracę w swojej organizacji.

Korzystaj z usług home.pl teraz, zapłać nawet 30 dni później

Teraz w home.pl jednoosobowe działalności gospodarcze i klienci indywidualni mogą skorzystać z metody Płacę później. Dzięki niej z usług można korzystać od razu po złożeniu zamówienia, a płatność odłożyć nawet do 30 dni. Metoda przyda się każdemu, kto akurat potrzebuje rozłożyć swoje wydatki w odpowiednio dłuższym czasie.

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie