Jak opłacić usługę zamówioną na okres próbny?

Po zarejestrowaniu usługi na bezpłatny okres próbny, masz 14 dni na sprawdzenie czy usługa spełnia Twoje oczekiwania. Po upływie okresu próbnego lub w jego trakcie, możesz opłacić swoją usługę na pełen okres abonamentowy (np. na 1 msc lub 1 rok). Okres próbny (14 dni) dostępny jest przy następujących usługach:

Jak opłacić usługę zamówioną na okres próbny?

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby sprawdzić jak opłacić usługę, która została zarejestrowana na 14-dniowy okresy testowy.

 1. Zaloguj się do Panelu klienta.
 2. Kliknij opcję menu: Konto, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 3. Wybierz sekcję: Subskrypcje.
 4. Zostanie wyświetlona lista usług. Kliknij przycisk: Opłać przy usłudze, którą chcesz opłacić i aktywować.
  W dalszych krokach instrukcji przedstawimy aktywację sklepu internetowego, który był zarejestrowany na 14 dniowy okres próbny. Aktywacja usług typu hosting zarejestrowanych na okres testowy jest analogiczna.
 5. Na ekranie zostaną wyświetlone dostępne plany usługi. Wybierz odpowiedni plan, na który chcesz przełączyć usługę. Jeśli testowałeś sklep w pakiecie SMART, możesz przełączyć go do planu Sklep PRO. Po wybraniu planu, przejdź niżej.
  probne-wybierz-plan
 6. W dolnej części ekranu wybierz okres subskrypcji (np. miesiąc lub rok). Po wybraniu okresu subskrypcji, przejdź niżej.
  probne-wybierz-okres
 7. Jeśli wybrałeś odpowiedni plan oraz okres rozliczeniowy dla usługi, kliknij przycisk: Następny.
  nastepny
 8. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz z możliwością zakupienia dodatkowych usług (np. licencje Xchange, dodatkowe adresy IP). Wybierz odpowiednie opcje i kliknij przycisk: Zakończ, aby przejść dalej.
  zakoncz
 9. W nowym oknie zostanie wyświetlone potwierdzenie zakupu. W sekcji: Informacja o płatności wybierz metodę płatności: przelew bankowy lub PayU. Po wybraniu odpowiedniej metody płatności, kliknij przycisk: Potwierdź.
  potwierdz-zakup-probne
 10. Jeśli wybrałeś metodę płatności:
  • PayU – to w nowym oknie zostaniesz przekierowany do systemu płatności elektronicznej PayU, który umożliwi przelew środków pieniężnych z Twojego konta bankowego.
  • Przelew bankowy – to na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie złożenia zamówienia z załączonymi danymi do przelewu. Na podstawie wyświetlonych danych wykonaj przelew bankowy. Poza tym w Panelu klienta zostanie wygenerowane odpowiednie zamówienie ze statusem “nieopłacone”, dzięki któremu będziesz mógł je opłacić za pośrednictwem płatności elektronicznej PayU.
 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl