Zgoda na wyskakujące okienka podczas konfiguracji eKampanie Google

Podczas próby tworzenia Twojej pierwszej kampanii tekstowej w wyszukiwarce Google Ads lub kampanii banerowej w sieci Google Display Network przy użyciu eKampanie Google wyświetli się następujący komunikat:

Narzędzie eKampanie Google, w którym będziesz sprawdzał swoje statystyki oraz tworzył kampanie tekstowe i banerowe pracuje w nowym oknie przeglądarce. Wszystkie przeglądarki domyślnie blokują automatyczne wyświetlanie wyskakujących okienek na ekranie. Aby rozpocząć pracę nad tworzeniem reklam bądź analizą statystyk musisz zezwolić na wyskakujące okienka dla tej aplikacji

W tym artykule dowiesz się jak włączyć wyskakujące okienka w przeglądarkach:

 1. Google Chrome – wyskakujące okienka
 2. Firefox  – wyskakujące okienka
 3. Microsoft Edge  – wyskakujące okienka
 4. Microsoft Internet Explorer  – wyskakujące okienka

Google Chrome

Po uruchomieniu strony WWW, która wymaga obsługi wyskakujących okienek, w pasku adresu Twojej przeglądarki z prawej strony wyświetli się ikona:

Naciśnij ją i w rozwijanej liście zaznacz opcję Zawsze zezwalaj na wyskakujące okienka i przekierowania z https://cp.home.pl. Zaznacz Gotowe.

Firefox

W przypadku przeglądarki Firefox podczas próby uruchomienia narzędzia eKampanie Google tuż pod paskiem adresu przeglądarki wyświetli się żółty pasek z komunikatem Firefox uniemożliwił tej witrynie otwarcie wyskakującego okna.

Aby zezwolić przeglądarce na otwarcie programu eKampanie Google, możesz tego dokonać na dwa sposoby.

  1. Na żółtym pasku z komunikatem wybierz Opcje. Z rozwijanej listy wybierz Pozwól cp.home.pl otwierać wyskakujące okna
 1. Naciśnij na pasku adresu przycisk:

  Po naciśnięciu go wyświetli się okno:

W sekcji Uprawnienia naciśnij przycisk Blokuj i z rozwijanej listy wybierz opcję Zezwól.

Microsoft Edge

Przy próbie otwarcia panelu tworzenia kampanii i analizy statystyk eKampanie Google na przeglądarce Microsoft Edge, poza komunikatem widocznym w panelu klienta, na samym dole przeglądarki wyskoczy okienko :

Naciśnij w nim przycisk Zawsze zezwalaj. Po wybraniu tej opcji Twoje eKampanie Google będą działały prawidłowo.

 Microsoft Internet Explorer

Przeglądarka Internet Explorer również może zablokować Twoją próbę przejścia do nowego okna eKampanie Google. Na samym dole przeglądarki wyświetli się poniższy komuniat:

Aby zezwolić na wyświetlanie wyskakującego okna możesz wybrać opcję Zezwól raz lub, żeby już zawsze Twoje eKampanie Google otwierały się prawidłowo wybrać Opcje dla tej witryny i z rozwijanej listy wybrać opcję: Zawsze zezwalaj

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub