Co to jest kampania banerowa w eKampanie Google


Co to jest kampania banerowa?

Reklama banerowa, znana również jako Display, bądź Google Display Network (GDN) to rewolucyjny postęp w marketingu online. Polega na zastosowaniu kreacji graficznych do kierowania użytkowników na Twoją stronę.

Kto zobaczy moje banery skonfigurowane w eKampanie Google?

Odbiorcami banerów reklamowych będą:

  • Stali klienci: Twoja kampania marketingowa będzie kierowała reklamy do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili Twoją witrynę. Na przykład użytkowników odwiedzających Twoją witrynę poprzez kliknięcie w reklamę tekstową Google Ads, którą samodzielnie skonfigurowałeś dzięki narzędziu eKampanie Google lub w wyniku innych działań marketingowych. Po opuszczeniu witryny, Twoja reklama „śledzi” tego użytkownika.
  • Potencjalni klienci: Twoja reklama będzie również wyświetlać się nowym osobom, które mają podobne cechy do aktualnie odwiedzających Twoją stronę. eKampanie Google korzysta z nowoczesnej technologii, która optymalizuje kampanię tak, aby wyświetlała się potencjalnie zainteresowanym klientom, bazując na cechach obecnych użytkowników Twojej strony.
WAŻNE! Aby eKampanie Google mogło lepiej optymalizować Twoje reklamy banerowe i kierować je do odpowiedniej grupy odbiorców, zainstaluj kod śledzenia na swojej stronie. Sprawdź jak zainstalować kod śledzenia na swojej stronie WWW.

Gdzie będzie wyświetlała się moja reklama?

Narzędzie eKampanie Google korzysta z sieci Google Display Network, w której znajdują się 2 miliony stron internetowych i 75 tysięcy aplikacji. Dzięki kampanii banerowej Twoje grafiki reklamowe będą wyświetlać się klientom na najpopularniejszych serwisach, takich jak: Facebook, Onet, Allegro, Wp i wielu innych. Kampania banerowa (display) pomoże Ci zwiększyć widoczność marki i jej rozpoznawalność przez użytkowników Internetu.

Wypróbuj eKampanie Google w home.pl

Skorzystaj jako pierwszy z darmowego narzędzia do marketingu internetowego w home.pl!

eKampanie Google Wypróbuj za darmo

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie