Jak dodać domenę do usługi eKampanie Google?


Aby Twoje eKampanie Google działały poprawnie dodaj do nich domenę, tj. adres, dla którego chcesz uruchomić usługę. Po dodaniu domeny do usługi, będziesz mógł rozpocząć korzystanie z usługi eKampanie Google.

Domeny przypisane do Twojego konta, będą automatycznie wyświetlane na liście domen, dla których możesz aktywować usługę. Domeny gotowe do działania z eKampaniami Google znajdziesz w Panelu Klienta w sekcji eKampanie Google.
Jeśli zarejestrowałeś domenę i jest ona niewidoczna w sekcji eKampanie Google lub domena jest obsługiwana u innego operatora, możesz przypisać domenę do konta w home.pl i uruchomić dla niej eKampanie Google.

Poradnik wideo: przypisywanie domeny do Panelu klienta home.pl

Przy pierwszych logowaniach do systemu eKampanie Google, mogą pojawić się komunikaty traktujące o konieczności dodania domeny do Panelu klienta home.pl. Wynika to z faktu, że z Twoim kontem w home.pl nie jest obecnie powiązana żadna domena. Aby Twoje eKampanie Google działały poprawnie, musisz dodać domenę do konta home.pl, z którego masz zamiar obsługiwać system eKampanie Google.

Jak dodać domenę do usługi eKampanie Google?

  1. Wejdź w zakładkę Domeny w Panelu Klienta home.pl
  2. Kliknij przycisk Dodaj nową domenę. Skorzystaj z osobnej instrukcji i dowiedz się więcej o dodawaniu domeny.

  3. Podczas dodawania domeny skorzystaj z pola Powiązane z hostingiem DNS i wybierz eKampanie.
  4. Zatwierdź domenę.
Powiązane z hostingiem DNS > eKampanie to wybór opcjonalny. Jeśli Twoja domena jest już powiązana z hostigiem w home.pl, nie zmieniaj jej konfiguracji. Dzięki temu strona będzie działała nieprzerwanie, a domena będzie widoczna w panelu usługi eKampanie. Wybierz powyższy schemat konfiguracji, jeśli przykładowo, domena wraz z serwerem strony WWW obsługiwane są u innego operatora.

Wypróbuj eKampanie Google w home.pl

Skorzystaj jako pierwszy z darmowego narzędzia do marketingu internetowego w home.pl!

eKampanie Google Wypróbuj za darmo

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub