Nie mogę zamówić, bo mój PESEL lub REGON jest już w bazie


Płatność cykliczna kartą to wygodny i bezpieczny sposób opłacania Twoich usług w home.pl. Polega na automatycznym pobieraniu opłat z Twojej karty, której dane możesz zapisać w Panelu klienta. Dzięki tej metodzie Twoje rachunki zapłacą się „same”. Jedyne, co musisz zrobić, to pamiętać o zapewnieniu środków na karcie.

Płać z Mastercard® i zyskaj do 10% rabatu
Wybierz metodę płatności cyklicznej kartami Mastercard® podczas zamawiania usług w home.pl, a otrzymasz:

  • rabat 10% na usługę G Suite,
  • rabat 10% na usługę Office 365,
  • rabat 5% na usługę homecloud backup premium L – 100 GB.

 

Jak uruchomić płatności cykliczne kartą? Zobacz wideo

Jeśli podczas rejestracji nowej usługi otrzymujesz komunikat informujący, że Twój PESEL lub REGON już jest w naszej bazie klientów, to wybierz opcję “Mam już konto/usługę w home.pl” i następnie podaj nazwę oraz hasło dostępu Twojej usługi. Jeśli nie posiadasz jeszcze żadnej usługi (np. hosting lub domena) w home.pl, to wybierz opcję “Jestem nowym klientem”.

Jeśli natomiast jesteś pewien, że nie posiadasz i nie posiadałeś konta w naszym systemie, ale komunikat, że PESEL / REGON jest już zarejestrowany jest nadal wyświetlany podczas rejestracji, to bezzwłocznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Jeśli firma jest w trakcie oczekiwania na numery NIP lub REGON, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami (np. przez formularz kontaktowy), gdzie postaramy się zaproponować wygodne rozwiązanie tej sytuacji.

Co zrobić, jeśli nie znam hasła oraz nazw moich usług? (np. login, nazwy domen)

Dla użytkowników, którzy zapomnieli nazwy konta oraz hasła dostępu, przygotowaliśmy specjalną procedurę, która pozwoli zalogować się nawet w takim przypadku.

  • Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o przypominaniu loginu oraz nazw usług.
  • Kliknij tutaj, aby otworzyć instrukcje logowania do Panelu klienta home.pl.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie